Wakacje na statku wycieczkowym cieszą się dużą popularnością wśród turystów

Wybranie się w rejs po najbardziej atrakcyjnych i ciekawych światowych wodach (takich jak między innymi Morze Śródziemne, morza azjatyckie czy europejskie rzeki) to marzenie wielu osób.

Znalezienie najatrakcyjniejszych ofert wakacyjnych rejsów nie musi być trudne

Podróż luksusowym statkiem w niczym nie ustępuje relaksowi w nowoczesnym hotelu, a daje o wiele więcej wrażeń. Nic więc dziwnego, że tego typu wakacje cenione są przez coraz większą liczbę turystów, również tych polskich. Wie o tym doskonale klub sprzedażowy „Podróże i rejsy”, o którym więcej informacji znaleźć można pod tym linkiem – www.podrozeirejsy.pl/pl/vrg/page/kim-jestesmy. Korzystając z jego usług turyści znaleźć mogą naprawdę interesujące rejsy, w nierzadko bardzo atrakcyjnych cenach.

Opinie turystów na temat rejsów są zwykle bardzo pozytywne

  • Na spędzenie wakacji na statku namówiła mnie moja przyjaciółka – przyznaje pani Elżbieta. – Na początku nie byłam do takiej formy wakacji przekonana w stu procentach, ale w końcu uległam. I absolutnie tego nie żałuję! Spędziłam na statku wspaniały tydzień, podczas którego bardzo wypoczęłam.

Powyższa opinia nie jest odosobnionym zdaniem, co potwierdza również rodzina państwa Mikołowskich – Marek, Ania oraz ich dzieci: sześcioletni Antoś i ośmioletnia Marysia.

– Kiedyś myśleliśmy, że rejsy statkiem nie są raczej odpowiednie dla rodzin z dziećmi. – przyznaje pan Marek. – Jednak kiedy zdecydowaliśmy się na tego typu weekendową wycieczkę, byliśmy zachwyceni! Na naszym statku funkcjonowały bowiem atrakcje przeznaczone również dla milusińskich, na przykład place zabaw czy mini kluby.