Rejs po Morzu Śródziemnym we Włoszech

 

Rejs po Morzu Śródziemnym może okazać się fantastyczną przygodą. Zdaniem ekspertów z podrozeirejsy.pl największą popularnością (jeśli mowa o miejsca) cieszą się Włochy. Italijski akwen śródziemnomorski pozwala na zwiedzanie licznych, zabytkowych miejsc z zupełnie nowej perspektywy. Poniżej znajdziecie listę kilku najpiękniejszych, włoskich miejsc, które odwiedzicie podczas rejsów po morzu śródziemnym.

 

Rejs po Morzu Śródziemnym może okazać się fantastyczną przygodą i pamiątką do końca życia.11171997(39)
Rejs po Morzu Śródziemnym może okazać się fantastyczną przygodą.

 
Wenecja – miasto, którego nie trzeba przedstawiać nikomu
Miasto kultury, mody, gondolierów i zakochanych. Wenecja to miejsce, w którym poznamy prawdziwe oblicze Włoch a także odetchniemy świeżym, wolnym od spalin powietrzem.
Werona – miasto Romea i Julii
Miłość tragiczna, ale miłość piękna – to właśnie przyciąga do Werony tłumy turystów. Balkon zakochanej Julii może być tu podziwiany nie tylko z lądu, ale również z pokładu ogromnego wycieczkowca, na którym będziesz odbywać swój rejs po morzu śródziemnym.
Piza i jej krzywa wieża
To kolejne zabytkowe miasto, które z pokładu wycieczkowca prezentuje się nad wyraz pięknie – zwłaszcza nocą.
Rzym – jedna z piękniejszych stolic europejskich

 

11171997(38)

 
O Rzymie można powiedzieć wszystko, ale nie pięknych widoków odmówić mu nie można. Cudowna architektura oraz niesamowite zabytki nie pozwalają na to, aby odbywając rejs morza śródziemnego ominąć antyczną Romę.
Włoski akwen Morza Śródziemnego kryje przed nami ogrom innych tajemnic. Program rejsów jest dokładnie zaplanowany, dzięki czemu każdy może poznać to wyjątkowe miejsce z niecodziennego punktu widzenia.