Pomysł na udany festyn – rozrywka dla rodziny

Organizując festyn dobrze jest skorzystać z oferty jaką proponują firmy, takie jak ta ze strony – milleniumevents.pl/pakiet/2266. Ciekawym rozwiązaniem może być mecz piłkarski, ale nie zwyczajny, tylko taki, podczas którego zawodnicy znajdują się w dmuchanych kulach, wypełnionych powietrzem. W zabawie biorą udział zazwyczaj dwie drużyny złożone z pięciu zawodników, ale można dopasować ilość graczy w stosunku do potrzeb i do wielkości boiska.

Niezmiernie ważne jest zapewnienie osobą w kulach, odpowiedniego zabezpieczenia. Gra jest bardzo dynamiczna i często dochodzi do wywrotek oraz celowych zderzeń. Nad wszystkim na szczęście czuwa sędzia.


Rozrywka dla całej rodziny

a) Podczas festynów, bardzo często zabawy organizowane są tylko dla wybranej grupy osób. Prowadzi to do znużenia jakie osiągają pozostali goście wydarzenia.

b) Bubble soccer jest zabawą angażującą nie tylko piłkarzy. W meczu wprawdzie biorą udział tylko wybrani gracze, ale dopingować i wspierać może cała rodzina.

c) Lokalizacja miejsce meczu jest dowolna. Jeżeli planujemy mecz w plenerze, na piasku, na trawie to nie ma problemu,

d) Kule są odporne na zmiany temperatury, zatem z powodzeniem można się nimi bawić nawet w śniegu. Oczywiście najczęściej mecze odbywają się w zamkniętych halach sportowych.

Wymagania dotyczące zawodników

– Mogło by się wydawać, że do meczy piłkarskiego niezbędne będą jakieś szczególnie predyspozycje. Nic bardziej mylnego.

– Bubble soccer to zabawa w której mogą brać udział drużyny mieszane złożone z kobiet i mężczyzn.

– Dodatkowo można zorganizować mecz dzieci, oraz osób mniej aktywnych fizycznie. Ochrona ze strony kuli jest na tyle mocna, że nikomu nic się nie stanie nawet jeżeli dojdzie do zderzenia.

Oprawa muzyczna

Podczas podobnego wydarzenia niezwykle ciekawa będzie odpowiednia oprawa muzyczna, w postaci zespołu grającego różnicowaną muzykę. Kapela niewątpliwie sprawi, że festyn zostanie pozytywnie zapamiętany nawet przez największych malkontentów. Wszystko warto zakończyć pokazem sztucznych ogni.