Pomysł na podróż poślubną: luksusowy rejs

Po ślubie oraz weselu, których organizacja bywa dla Pary Młodej niezwykle męcząca, przychodzi pora na zasłużony odpoczynek. Spora część młodych małżeństw decyduje się go spędzić w podróży poślubnej. Kierunki takich wycieczek bywają różne. Część par wybiera ciepłe kraje, w których będą mogły się zrelaksować i w pełni wypocząć. Inni celują w miejsca leżące w Polsce, ale wcale nie mniej atrakcyjne. Coraz popularniejszą formą wypoczynku staje się również rejs luksusowym statkiem wycieczkowym.

Taki rodzaj wakacji cieszy się w naszym kraju coraz większą popularnością. Ich organizacja wcale nie jest trudna, istnieją bowiem na przykład takie portale –  www.travelinc.pl/pl/vrg/page/rezerwacja, dzięki którym rejs w najdalsze zakątki globu można zarezerwować właściwie bez wychodzenia z domu.

Dlaczego podróż poślubna na otwartym morzu czy oceanie jest propozycją wyjątkowo atrakcyjną? Z co najmniej kilku powodów.

  1. Rejs statkiem wycieczkowym pozwala na zwiedzenie niezwykle romantycznych miejsc: niewielkich śródziemnomorskich wysepek, dzikich rejonów Azji czy mniejszych, ale bardzo gorących europejskich portów.

  2. Na pokładzie luksusowego statku można znaleźć takie atrakcje jak między innymi: sauna, SPA, centra odnowy biologicznej, restauracje, kasyna, dyskoteki, a nawet… biblioteki oraz butiki! Jeśli więc para młoda myśli, że kilkudniowy pobyt na statku jest nudny, grubo się myli!

  3. Mimo obecności również innych turystów, nocleg w luksusowych kajutach daje duże poczucie intymności. Poślubny rejs może okazać się więc doświadczeniem bardzo romantycznym.