MSC – rejsy statkami wysokiej klasy

 

Firma https://www.podrozeirejsy.pl to organizator rejsów, który posiada w swojej ofercie kilka statków MSC. Rejsy nimi gwarantują turystom nie tylko pełen komfort podróżowania, ale także wysoki stopień bezpieczeństwa przez zatonięciem i innymi wypadkami losowymi. Statki typu MSC są energooszczędne, w związku z czym ceny rejsów nie przyprawiają o zawrót głowy. Jednym z nich jest Spendida – wysoce ekologiczny wehikuł morski. Zamontowane w nim nowoczesne rozwiązania technologiczne przyczyniają się nie tylko do oszczędności energii elektrycznej, ale także wody.

 

MSC rejsy tymi statkami oferują również liczne atrakcje.18887(36)
MSC rejsy oferują również liczne atrakcje.18887(36)

Jeśli w niedalekiej przyszłości planujesz wyprawę statkiem, bez wahania możesz zdecydować się na MSC. Rejsy tymi statkami oferują również liczne atrakcje, dzięki którym nie będziesz się nudził. Korty tenisowe, baseny, sauny, strefy sap i wellness – to tylko niektóre z nich. Bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie. Rejs ma być w końcu nie tylko doskonałą okazją do wypoczynku, ale także niezapomnianą przygodą.
Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na statki MSC? Rejsy nimi są zazwyczaj nieco dłuższe niż rejsy innymi statkami. Wynika to z ich gabarytów, które uniemożliwiają osiągnięcie zawrotnych prędkości na morzu. Turysta zyskuje zatem dodatkowe godziny podróży zupełnie za darmo i dłużej może cieszyć się piękną pogodą, wszechobecnym komfortem i świetną kuchnią. Dodać warto, że obecnie MSC wypływają w rejsy głównie pod Morzu Śródziemnym, a więc morska wyprawa może jednocześnie stanowić wycieczkę zagraniczną.
Podsumowując, w rankingu statków zdecydowanie przodują MSC.

 

18887(41)

 

Rejsy nimi to sama przyjemność, a także wysoki poziom bezpieczeństwa i poszanowanie wartości naturalnych, w tym w szczególności odnawialnych źródeł energii.