Modelowanie sylwetki ultradźwiękami

 

Wiele gabinetów kosmetycznych ma w swojej ofercie modelowanie sylwetki. Kraków to miasto, które warto wziąć pod uwagę, zastanawiając się nad poddaniem zabiegom medycyny estetycznej. Klinika tutaj , mimo dość krótkiej obecności na rynku, oferuje już wiele zabiegów poprawiających urodę.

 

 

Wpływ ultradźwięków na modelowanie sylwetki
Modelowanie sylwetki za pomocą ultradźwięków jest bezbolesnym sposobem rozbijania komórek tłuszczowych. Specjaliści z Krakowa uspokajają, że nie narusza narządów, naczyń krwionośnych oraz nerwów. Zabieg modelowania sylwetki składa się z dwóch części.

 

Kobieta po zabiegu modelowania ciała w krakowskim gabinecie. 1523456(2)
Kobieta po zabiegu modelowania ciała.

 

Pierwszą jest oczywiście zniszczenie komórek tłuszczowych. W tym celu specjaliści z klinik, np. w Krakowie, przykładają specjalną głowicę do wybranego fragmentu ciała. Po jej uruchomieniu przesyła w głąb ciała wysoce intensywną wiązkę ultradźwiękową. Z pękniętych komórek tłuszczowych uwalniany jest tłuszcz.

Drugim etapem zabiegu jest drenaż limfatyczny. Wykonywany z pomocą sześciu głowic ultradźwiękowych. Efektem, z którego są zadowolone pacjentki z Krakowa, jest pozbycie się nadmiaru tłuszczu z organizmu.