Kiedy można wykorzystać wirtualny spacer?

Na licznych stronach internetowych hoteli lub obiektów turystycznych, a nawet dużych miast można spotkać się z wirtualnymi spacerami. Tego rodzaju nagrania dają możliwość obejrzenia tych miejsc zupełnie bez wychodzenia z domu. W firmie ( link do strony )bardzo często zamawiana jest taka właśnie usługa, a zainteresowane są nią zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa.

2111720(6)
Wirtualny spacer w dużej mierze pełni funkcję marketingową.

Wirtualny spacer w dużej mierze pełni funkcję marketingową. Daje świetną okazję do zaprezentowania obiektu takiego jak choćby hotel od najlepszej strony. Wykorzystuje to bardzo wiele firm i faktycznie usługa ta przynosi duże korzyści, co oznacza, że warto w nią zainwestować.

Taki wirtualny spacer to jednak nie jedyne nowoczesne rozwiązanie, jakie może mieć zastosowanie w tworzeniu kampanii reklamowej. Wiele firm korzysta również z takich usług jak panorama sferyczna lub cylindryczna, jak również filmowanie z powietrza przy pomocy dronu. Dzięki tym usługom można tworzyć skuteczne spoty reklamowe i filmy reklamujące produkty lub usługi firmy.

Rodzaj usługi Orientacyjna cena
Filmowanie dronem ok. 1500 zl za cały dzień zdjęciowy
Panorama sferyczna ok. 500 zł
Panorama cylindryczna ok. 600 zł
Spacer wirtualny Około 150 zł za ujęcie panoramiczne
Relacja ze ślubu i wesela ok. 1500 zł zależnie od długości nagrań i liczny zdjęć