Jak szybko i przyjemnie schudnąć

 

Nadmierne kilogramy potrafią odebrać radość życia. Nie zawsze sami jesteśmy odpowiedzialni za ich pojawianie się. Na szczęście, dzięki możliwościom jakie daje nam współczesna medycyna nie tylko karkołomne ćwiczenia i rygorystyczne diety mogą pomóc nam wrócić do dawnej, utraconej sylwetki.

 

 

W dzisiejszym artykule podpowiemy Wam jak możecie schudnąć przy pomocy specjalistycznych zabiegów, którym możecie poddać się w każdym profesjonalnym gabinecie medycyny estetycznej. Takie miejsca funkcjonują dzisiaj w każdym większym mieście. Zapraszamy do lektury!

 

Co znajdziesz wśród szerokiej oferty zabiegów odchudzających?

 

Odpowiedź na to pytanie oczywiście nie jest jednoznaczna. W każdym przypadku metodykę działania dopasowuje się do indywidualnych potrzeb i predyspozycji fizjologicznych pacjenta. Zanim jednak zdecydujecie się na jakiś konkretny zabieg powinniście zajrzeć do ofert przynajmniej kilku klinik.

 

Bolesne odsysanie tłuszczu

 

W niektórych przypadkach jedyną metodą walki z nadmiernymi kilogramami jest po prostu odsysanie tłuszczu. Ta metoda ma jednak swoje zalety. Z pobranej tkanki tłuszczowej można stworzyć prawdziwe remedium lecznicze dla skóry! Wystarczy połączyć ją z osoczem bogatopłytkowym lub komórkami macierzystymi. W szczegóły tego zabiegu wprowadzi Was jednak lekarz medycyny, który będzie się Wami opiekował.

 

 

Co na temat odchudzania pacjentów mówią sami specjaliści?

 

 

„Połowa moich pacjentów zgłasza się do kliniki właśnie z problemem nadmiernych kilogramów. Dzisiejsza technologia pozwala nam spełniać ich oczekiwania pomagając wrócić do dawnej wagi. Obecnie modelowanie sylwetki nie stwarza nam już żadnych problemów. Apelujemy jednak o to, aby po powrocie do pełni sił zwrócić większą uwagę na styl życia. Wiemy, że wśród niektórych za nadwagę odpowiedzialne są przewlekłe choroby, ale również w tych przypadkach nad kontrolą wagi można zapanować. Wystarczy tylko pozostawać pod opieką specjalistów”.

 

 

Oczywiście to nie jedyna opinia, jakiej udało nam się zasięgnąć

 

 

„Medycyna estetyczna to bardzo prężnie rozwijająca się dziedzina. Nic dziwnego, w końcu przywracamy ludziom uśmiech na twarzy. Nadwaga? To żaden problem! Jesteśmy w stanie sobie z nim poradzić. Podkreślamy jednak przy tym, że nie jesteśmy cudotwórcami. Zabiegi wyszczuplające to jedynie pierwszy krok. Najważniejsza jest zmiana swoich dotychczasowych, złych nawyków. Tylko w taki sposób możemy zagwarantować, że za kilka miesięcy nadprogramowe kilogramy nie wrócą ze zdwojoną siłą”.

 

 

No dobrze, ale czy proces odchudzania poprzez poddawanie się licznym zabiegom medycznym naprawdę jest przyjemny?

 

Trudno mówić o przyjemnych doznaniach kiedy do naszej tkanki tłuszczowej wprowadzana jest długa i gruba igła. Na pewno liposukcja jest rozwiązaniem najprostszym choć trudno tu mówić, ażeby pacjenci decydujący się na ten zabieg szli po przysłowiowej najprostszej linii oporu. Niekiedy stadium nadwagi jest tak zaawansowane, że ćwiczenia i dieta nie wystarczą do spalenia nagromadzonej tkanki tłuszczowej.

 

 

Specjalistów wybieraj rozsądnie

 

Konkurencyjność na rynku medycyny estetycznej jest naprawdę ogromna. To jednak wcale nie oznacza, że możesz udać się do jakiegokolwiek lekarza podającego się za specjalistę w tej dziedzinie. Musisz zwrócić uwagę przede wszystkim na jego doświadczenie, kompetencje oraz opinię jaką cieszy się wśród pacjentów. Dowiedz się również czy pracuje z użyciem nowoczesnego sprzętu jak np. tu drpabianczyk.pl/zabiegi/liposukcja , dobrze jest też od razu sprawdzić skuteczność takiego zabiegu odchudzającego. To także ma wpływ na finalny efekt, który powinien być dla Ciebie możliwie najbardziej zadowalający.