Gdy chcesz zostać coachem, przyda ci się szkoła trenerów. Warszawa rozpoczyna rekrutację, nie zwlekaj!

 

Kim jest trener? Jeszcze do niedawna słowo to kojarzyło się ze sportem. Dziś może dotyczyć każdej dziedziny życia, a ekspertów w tym zakresie kształci szkoła trenerów. Warszawa ma wyjątkowo ciekawą ofertę kursów www.wszechnica.uj.pl/pl/coach/szkola_coachow_the_art_and_scien/ , z jakimi warto się zapoznać, jeśli interesuje cię rozwój w ramach coachingu. A warto, bo bycie trenerem to ciekawa perspektywa zawodowa dla osób, które mają doświadczenie w biznesie i teraz chcą wspierać innych.

123366(31)
Szkoła trenerów. Warszawa – trener.

W coachingu dobrze sprawdzają się też nauczyciele i psychologowie i dla nich właśnie dobrym startem w nową profesję jest szkoła trenerów. Warszawa w swoich uczelniach odnotowuje właśnie wielu psychologów i pedagogów – to osoby, które mają bardzo wysoki potencjał do zostania świetnym trenerem, co może im ułatwić wiedza przekazywana w szkole przez trenerów z wieloletnim doświadczeniem w branży coachingu.

 Uczestnicy szkoleń dowiedzą się na przykład, jakie są ich mocne i słabe strony jako trenera i dostaną też wskazówki, jak pracować, by w pełni wykorzystać swój naturalny potencjał. Szkoła trenerów uczy też prawidłowej komunikacji opartej na jasności i szacunku, czyli w duchu asertywności i porozumienia bez przemocy. Szkoła trenerów to przede wszystkim mnóstwo zajęć praktycznych, podczas których poznasz sekrety coachingu i dowiesz się, czy na pewno chcesz pracować jako trener.