Energylandia – największy park rozrywki w Polsce

 

Wesołe miasteczka – to wspaniała rozrywka dla dzieci. Jednak znaczna część atrakcji jest przeznaczona również dla dorosłych. Jeżeli lubisz różne mniej, lub bardziej ekstremalne wrażenia to z pewnością spodoba Ci się największy w Polsce park rozrywki – Energylandia, który jest położony w pobliżu http://www.parkhotellyson.pl/Energylandia-rodzinny-park-rozrywki-Zator-hotel-noclegi-218.html – to wspaniałe miejsce dla wszystkich osób, które lubią poczuć adrenalinę.

 

Co znajdziesz w energylandii?

Przede wszystkim masę atrakcji. Cały park jest podzielony na kilka części:

 

  • Strefa ekstremalna – to część energylandii dla osób, które szukają mocnych wrażeń. Kolejki pędzące ponad 100 kilometrów na godzinę to tylko część ciekawych atrakcji.

 

  • Strefa bajkowa – doskonały wybór dla rodzin, które tu przyjeżdżają. Dzieci poczują się tutaj jakby trafiły do innego świata.

 

  • Strefa familijna – jest przeznaczona dla osób, które cenią sobie spokojniejsze rozrywki. To, że wybierasz się do energylandii nie oznacza, że musisz tutaj korzystać z najbardziej szalonych atrakcji.

 

  • Park wodny – idealny dla wszystkich osób, które kochają wodę, oraz świetny na letnie upały.

 

Jak widać energylandia oferuje wiele atrakcji. Dlatego jeżeli ktoś lubi robić coś innego niż tylko siedzieć przed komputerem, to z pewnością powinien rozważyć wybranie się do tego miejsca. Jeżeli jesteś osobą, która lubi aktywnie spędzać czas, a do tego jeszcze lubisz poczuć adrenalinę to z koniecznie wybierz się do energylandii.

 

Przewagą tego miejsca nad różnego rodzaju wesołymi miasteczkami jest to, że tutaj kupujesz jeden bilet na cały dzień i możesz korzystać ze wszystkich atrakcji tyle ile tylko chcesz. Jeżeli jakaś atrakcja w energylandii Ci się wyjątkowo spodoba, to możesz z niej korzystać wiele razy.